Federation Internationale de l'Automobile Fédération Internationale de Motocyclisme European Motorcycle Union Fédération Internationale des Véhicules Anciens Český olympijský výbor
AutoklubMotorsportZájmová činnostOstatní

ACC AČR

Asociace caravan clubů (dále jen „ACC AČR“) je dle Stanov Autoklubu ČR zájmovým svazem a pobočným spolkem Autoklubu ČR. ACC AČR je členem mezinárodní organizace „Fédération Internationale de Camping, Caravanning et de Autocaravaning“ (F.I.C.C.) a členem evropské organizace „COMITE RALLYE EUROPE“. ACC AČR metodicky řídí a organizuje činnost členů a klubů Autoklubu v oblasti karavanistického hnutí v rámci Autoklubu ČR.

Účelem ACC AČR je uspokojování a ochrana společných zájmů členů ACC AČR v oblasti karavanistického hnutí. Předmětem činnosti ACC AČR je zejména rozvoj karavanistického hnutí na území České republiky, se zvláštním zřetelem na zastupování členů karavanistického hnutí při prosazování a ochraně jejich společných zájmů a potřeb, metodické řízení karavanistického hnutí na území ČR, organizování a pořádání karavanistických akcí a srazů, vydávání kalendáře akcí a srazů v oblasti karavanistického hnutí a veřejně prospěšná činnosti v této oblasti.

Orgánem ACC AČR je výkonný výbor.

Složení výkonného výboru:

předseda Florián Bielák florian.bielak@seznam.cz