Předsezónní zasedání karavanistů

V sobotu 11. února 2023 se v klubovém domě Autoklubu ČR konalo zasedání předsedů klubů Asociace Caravan Clubů AČR. Jednání vedl předseda Asociace Vladimír Chomát, hosty zasedání byli Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR, František Čečil, viceprezident pro zájmovou činnost a Richard Gironi, výkonný ředitel Autoklubu ČR.

Karavanisté diskutovali přípravu letošní sezóny a přípravu jubilejního 50. Národního srazu, který se uskuteční ve dnech 31. 8 – 3. 9. 2023 na letišti v Broumově. Pořadatelství se ujal nově založený Karavan klub REKA v AČR. Rezervační systém bude včas zveřejněn na stránkách pořadatele. Očekává se účast také karavanistů z Polska. Pro rok 2023 je v kalendáři připraveno 23 srazů, jejich přehled najdete ZDE.