Erik Cais startoval na Chorvatské rally

Letos podruhé startoval Erik Cais v závodě mistrovství světa v rally. Po skvělém devátém místě v lednu na Rally Monte Carlo, kterým český jezdec ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu ČR překvapil svět, jel třetí dubnový víkend Chorvatskou rally. S odstupem šestnácti minut skončil čtrnáctý, v klasifikaci kategorie RC2 mu patří osmé místo, mezi juniory byl čtvrtý.

„Podařilo se nám dokončit, a to je hlavní. Přestože jsme měli spoustu problémů, ale to k rally prostě patří, ne každý den se daří. Ale myslím, že některé časy byly pěkné, a když se dařilo, tak to bylo příjemné svezení. Bohužel jsme od pátku měli skoro jenom slicky, protože jsme v pátek dělali hodně defektů, ale jak jsem říkal, tak to prostě je. Každopádně nás strašně dopředu hnali fanoušci, nesmírně si toho vážíme, atmosféra byla naprosto neuvěřitelná. Jak kolem rychlostních zkoušek a v servisu, tak na sociálních sítích. Všem moc děkujeme za podporu a budeme se těšit na další rally!“ vzkázal z cíle Erik Cais.