X. Výroční konference Autoklubu České republiky

(Praha, 2. prosince 2017) V prostorách budovy Autoklubu ČR se v sobotu 2. prosince sešli delegáti z jednotlivých klubů, aby společně zhodnotili práci Autoklubu ČR za uplynulé období a zároveň stanovili cíle na období nadcházející. Letošní již X. Výroční konference proběhla poprvé pod novým vedením, které bylo zvoleno na Valné hromadě Autoklubu ČR v listopadu 2016. 

Celkem 126 delegátů se v průběhu konference společně s představiteli Autoklubu ČR věnovalo vyhodnocení výsledků činnosti a hospodaření Autoklubu ČR. Delegáti schválili programy, cíle a návrhy další činnosti včetně předběžného rozpočtu na další období. 
V rámci konference byla udělena nejvyšší vyznamenání Autoklubu ČR Granátový lev, které obdrželi za mimořádné zásluhy v oblasti sportu a dlouholetou činnost pro Autoklub ČR pánové Radovan Novák, Miloslav Regner, Květoslav Mašita a Milan Špinka. Za přínos pro rozvoj českého automobilového sportu byli oceněni Zlatou sponou držitelé titulu Mistra Evropy za rok 2017 pánové Jan Hloušek, Adam Lacko, Aleš Fučík a Petr Nikodém. 
Prezídiu Autoklubu ČR uložila Výroční konference mimo jiné realizaci plánů činnosti, získávání nových finančních prostředků realizací marketingové činnosti, jednáním s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR v oblasti dotací a pokračováním spolupráce s dalšími ústředními orgány státní správy a organizačními složkami státu. Nadále se Prezídium bude věnovat péči o sportovně talentovanou mládež, obecný motorismus, státní reprezentaci a zvýší kvalitu podpory pořadatelů. 
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
udemy paid course free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free

Sdílet