Federation Internationale de l'Automobile Fédération Internationale de Motocyclisme European Motorcycle Union Fédération Internationale des Véhicules Anciens Český olympijský výbor
AutoklubMotorsportZájmová činnostOstatní

ZPRÁVA ZE ZASEDÁNÍ VV SVAZU KARTINGU AUTOKLUBU ČR

Ve středu 8. února 2017 zasedal v budově Autoklubu ČR Výkonný výbor Svazu kartingu AČR. Na zasedání byly vyhodnoceny nabídky pneumatik a rozhodlo se o dodavatelích pneumatik pro rok 2017. Byl vybrán jezdec pro CIK-FIA Karting Academy Trophy 2017. Dále Svaz kartingu prodiskutoval došlé žádosti uchazečů o reprezentaci a v souladu s koncepcí reprezentace vybral jezdce do užší a širší reprezentace. Slavnostní jmenování reprezentantů FAS AČR proběhne dne 21. února 2017 ve Smetanově sále Autoklubu ČR. VV projednal program školení pořadatelů a činovníků a zabýval se přípravou školení jezdců. Svaz kartingu schválil finální znění Standardních propozic kartingu.

Dodavatelé pneumatik pro sezonu 2017 jsou zveřejněni ZDE.