AUTOKLUB ČR MÁ NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Na XI. Výroční konferenci představil Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR, nové webové stránky. Iniciativa redesignovat klubový web www.autoklub.cz vzešla od členů, příprava a ladění nových stránek trvala několik měsíců. Nový web Autoklubu ČR je přehlednější a návštěvník ocení nové funkcionality.

„Celý web je koncipován v moderním UX designu, který je zaměřen na uživatele, aby se v něm rychle zorientoval a intuitivně pomáhal najít požadované informace. Moderní design, který drží krok se současnými trendy, doplňuje vylepšená galerie a možnost dohledávání fotografií a videí,“ představil Jan Šťovíček. Web nyní umožňuje vkládat pro zvýšení přehlednosti bannery a přináší další vylepšení. Správa funguje v novém redakčním systému, backend webu je více příznivý a jednodušší pro uživatele, kteří na stránky budou vkládat novinky a publikovat další materiály.

free online course
download lava firmware