Ideální stopou Rallye Vltava

Popis akce:

Soutěž pro automobily z let 1955 až 1987. Sestává ze čtyř etap, a to ze dvou v pátek (druhá je noční) a dvou v sobotu (obě denní). Celková trasa činí 400 km. Pořadí se rozhoduje v časových kontrolách a v jízdě zručnosti jeté na čas, v závěru soutěže v Praze na Letenské pláni. Noční parkování vozidel je na hlídaném parkovišti s kamerovým systémem, noclehy zajišťuje pořadatel v hotelu s pokoji s vlastním sociálním zařízením. Přeprava nocležníků je zajištěna vlastním zájezdovým autobusem pořadatele. Vyhlášení jen pro zvané proběhne ve Smetanově sále budovy Autoklubu České republiky v Opletalově ulici, tradičně s hudební skupinou a tancem. O přestávkách budou promítány staré motoristické filmy.

Poznámka: Kompletní propozice budou k dispozici od května 2022 na níže uvedených stránkách.

Termín:
16. 09. 2022 - 17. 09. 2022
Místo konání:
Středočeský kraj, podél toku řeky Vltavy
Pořadatel:
Autoklub Rallye Vltava v AČR