Autoklub ČR na Dnu dětí Prahy 1

Ve čtvrtek 1. června 2023 se Autoklub České republiky účastnil Dne dětí, které pro nejmenší k jejich svátku organizovala Městská část Praha 1. Stánek Autoklubu ČR kousek od pódia patřil mezi nejatraktivnější pro školáky i předškoláky. Děti se u nás hravou formou učili dopravní předpisy a po úspěšném absolvování testu v poznávání značek obdržely svůj první „řidičský“ průkaz.

Svoji jezdeckou zručnost si pak pod dohledem instruktorů mohli malé řidičky a řidičky vyzkoušet ve šlapacím autíčku, za jehož volantem absolvovali slalom na přilehlém chodníku za stánkem. A některým už i dětem z mateřských škol šlo řízení opravdu skvěle.

Velký zájem byl také o balónky s logem Autoklubu ČR a další dárky v podobě reflexních prvků, které věnoval BESIP.