Autoklub ČR na Spolkovém dni Prahy 1

Jako už je každoroční tradicí, i letos se Autoklub České republiky účastnil Spolkového dne Prahy 1. V parku na Kampě minulý čtvrtek představily spolky působící na území Městské části Praha 1 sousedům a veřejnosti svoji činnost, zároveň to byla skvělá příležitost se navzájem potkat.

Expozice Autoklubu ČR lákala k návštěvě výstavou o historii nejstaršího spolku motoristů u nás a o klubovém domě v Opletalově ulici. Návštěvníci přitom také obdivovali veteránské auto z roku 1934. A na stánku se spoustu informací o tom, jak se bezpečně pohybovat v dopravě, mohli dozvědět dospělí, ale zejména děti. Představil se tady totiž BESIP se svými aktivitami na poli zvyšování bezpečnosti silničního provozu, které z pozice krajského koordinátora pro Prahu Autoklub ČR vykonává.