Poslední závod sezóny v Německém Wackersdorfu

Letošní Czech Kart Open míří do cílové rovinky! Blíží se nám poslední podnik letošní sezóny v německém Wackersdorfu a v tomto článku Vám přinášíme veškeré základní informace.

Důležité informace ze základního ustanovení ohledně pojištění jezdců:

Jelikož se jedná o závod v zahraničí, je nutné upozornit jezdce na nutnost mít uzavřené cestovní pojištění s krytím motokárových závodů. Jak zjistíte, že toto pojištění máte?

O jakou licenci jsem žádal:
a) Mezinárodní licence – při vydání mezinárodní licence je vždy uzavřeno cestovní pojištění Evropa nebo Svět.
b) Národní licence – pokud jezdec v žádosti o licenci zvolí cestovní pojištění, tak na zadní straně licence má povolení startu v EU, tímto Autoklub ČR garantuje, že je jezdec pojištěn.
c) Národní licence –  pokud jezdec v žádosti o licenci zvolí pouze úrazové pojištění pro ČR, pak musí uzavřít jednorázové cestovní pojištění viz níže.

Pokud se Vás týká varianta C je nutné si toto pojištění zajistit – bude kontrolováno na administrativní přejímce. Možnost, jak pojištění jednorázově uzavřít popíšeme níže:

1) Stáhněte a vyplňte přihlášku pro pojištění: Ke stažení zde.
2) Vyplněnou přihlášku k pojištění zaslat naskenovanou na adresu: frydrychova@autoklub.cz
3) Výslednou částku uhradit na č.ú.: 107-8770960207/0100 a do zprávy pro příjemce uvést příjmení jezdce.

Následně obdržíte potvrzení od Autoklubu ČR se kterým dorazíte na administrativní přejímku.

Informace k závodě ve Wackersdorfu:

Veškeré dokumenty naleznete také mnohem jednodušeji na elektronické vývěsce v aplikaci Sportity pod heslem CKOwackersdorf.

Zvláštní ustanovení pro 6. závod ve Wackersdorfu 9. – 11. 9. 2022 stahujte zde.

Harmonogram:

Live timing

Předpisy platné pro 2022 naleznete zde.