ODEŠEL ING. VLADIMÍR JUNEK

V pátek 19. srpna 2022 v ranních hodinách zemřel po těžké nemoci syn Elišky Junkové, člen Senátu Autoklubu České republiky, pan Ing. Vladimír Junek ve věku 87 let.
Autora půvabné knihy Eliška Junková vlastní rukou zastihla smrt při práci na další očekávané publikaci a v přípravách na převzetí dekretu o uvedení Elišky Junkové do Síně slávy Mezinárodní federace historických vozidel FIVA od nejvyššího vedení FIVA, které se mělo uskutečnit v Praze příští měsíc. Naše veteránské hnutí bude skromného a vždy usměvavého Ing. Vladimíra Junka postrádat, stejně jako řada veteránských klubů, jichž byl čestným členem.
Poslední rozloučení proběhne v pátek 26. srpna 2022 ve 13.30 hodin v Děkanském kostele Narození Panny Marie v Písku.
Čest jeho památce.