Opustil nás Jiří Krejčí

V sobotu 29. ledna 2022 zemřel Jiří Krejčí, dlouholetý člen Autoklub ČR a předseda Historic clubu PAMK Klatovy. Odešel kamarád a člověk ryzího charakteru, který byl cele oddán veteránskému hnutí. Asociace veteran car clubů ztratila excelentního odborníka v oboru historických vozidel, předsedu technické komise AVCC AČR a neúnavného organizátora úžasné akce, kterou byla Jízda Klatovskem.

Jirka Krejčí pracoval v technické komisi AVCC AČR od jejího vzniku v devadesátých letech a po celou dobu se podílel na vedení AVCC a hlavně svými znalostmi přispíval ke zkvalitnění systému testování historických vozidel. Podílel se na organizaci mnoha veteránských akcí a byl také jejich účastníkem.

Svůj boj se zákeřnou chorobou prohrál v době, kdy už se nám zdálo, že se vše obrací k lepšímu.

Poslední rozloučení se zesnulým se koná v úterý 8. února 2022 v 10.30 hodin v obřadní síni v Klatovech.

Rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast a na Jirku budeme vždy v dobrém vzpomínat. Čest jeho památce!