Stanovisko k uvolnění mimořádných opatření

Vedení Autoklubu České republiky vítá zprávy z posledních hodin o rozvolňování mimořádných opatření, jak je umožňuje pozitivní epidemiologický vývoj koronavirové nákazy v naší zemi. Jsme v kontaktu se členy ústředního krizového štábu a bedlivě sledujeme všechny dostupné informace. Vyhodnocujeme situaci a věříme, že s postupným návratem k běžnému stavu dojde k rozjezdu letošní sezóny motoristického sportu a akcí zájmové činnosti v rámci Autoklubu ČR. Pracujeme na tom a o dalším postupu vás budeme informovat. I přes uvolňování mimořádných opatření v souvislosti s koronavirovou krizí nabádáme v zájmu nás všech k dodržování stanovených bezpečnostních pravidel, abychom se co nejdříve vrátili do normálního života.
Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR