Zpráva ze zasedání Výkonného výboru Federace motocyklového sportu AČR

Včera, dne  14. prosince 2016 od 14.00 hodin zasedal Výkonný výbor Federace motocyklového sportu AČR.
Zasedání zahájil prezident Autoklubu ČR pan JUDr. Jan Šťovíček, Ph.D. a přivítal nového viceprezidenta pro motocyklový sport pana Petra Moravce, a všechny přítomné.
Jednání proběhlo dle schváleného programu, byly projednány informace předsedů VV jednotlivých svazů a komisí. Proběhlo zhodnocení konferencí a předsedové svazů a komisí byli seznámeni s termíny pro úpravu řádů jednotlivých disciplín a informací do Ročenky 2017. Dále byly projednány věkové limity všech disciplín, kterých se týká úprava Lékařského řádu. Termín pro zpracování veškerých změn řádů a kalendáře školení činovníků byl stanoven na 15. ledna 2017.
Zasedání ukončil generální sekretář FMS Karel Nauš společně s viceprezidentem pro motocyklový sport AČR panem Petrem Moravcem. Všem poděkovali za úspěšnou sezónu 2016 a popřáli hodně osobních i pracovních úspěchů do nadcházejícího roku 2017.