Výroční schůze Klubu závodníků veteránů AČR 2023

V sobotu 11. listopadu 2023 se ve Smetanově sále klubového domu Autoklubu ČR konala výroční schůze Klubu závodníků veteránů, který sdružuje desítky legend motoristického sportu, ať již se jednalo o reprezentanty, vrcholové a výkonnostní jezdce, ale i organizátory a činovníky motoristických soutěží.

V úvodu přítomné členy jednoho z nejpočetnějších pobočných spolků Autoklubu ČR přivítal předseda Klubu závodníků veteránů Evžen Erban. Slova se pak ujal prezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček, poděkoval všem za aktivitu a elán, s jakým udržují tradici a připomínají historii našeho motorsportu, pozval je na připravenou prohlídku klubového domu a na slavnostní start vzpomínkové jízdy historických vozidel a jedné z neprestižnějších veteránských akcí 1000 mil československých v příštím roce.

Ve slavnostní části programu Jan Šťovíček s tajemnicí Klubu závodníků veteránů Evou Buriánkovou poblahopřáli jubilantům, kteří se v letošním roce významných životních výročí.

Jubilanti Klubu závodníků veteránů AČR 2023

80 let