Zesnul Jiří Kryl

Ve středu 12. dubna 2023 náš svět v 72 letech náhle opustil Jiří Kryl, který se naplno věnoval sportovní mototuristice. Byl dlouholetým závodníkem. Zamlada se věnoval silničním závodům motocyklů, v pozdějších letech přesedlal právě na sportovní mototuristiku.

Fotka z oslavy Jirkových narozenin v roce 2020

Podařilo se mu získat prestižní Zlatou plaketu Mezinárodní motocyklové federace FIM Meritum za účast na FIM rally. Aktivně se věnoval také organizaci a pořádání sportovních akcí. Jiří Kryl byl dlouholetým členem Komise sportovní mototuristiky, předsedou Motoklubu Haná Liboš, který pravidelně pořádal srazy pro členy spřízněných klubů z celé České republiky a zahraničí.

V jeho osobě ztrácíme obětavého kamaráda, aktivního člena Autoklubu ČR a skvělého člověka.

Čest jeho památce!

Poslední rozloučení s Jiřím Krylem se uskuteční v pátek 21. dubna 2023 v 11.15 hodin v obřadní síni městského hřbitova ve Šternberku.