Školení pořadatelů a činovníků rally v Želechovicích nad Dřevnicí

V neděli 19. března 2023 se v Želechovicích nad Dřevnicí konalo školení hlavních činovníků rychlostních zkoušek a zároveň vedoucích a zástupců pořadatelských skupin. Zázemí pro předsezónní vzdělávání poskytla zdejší základní škola. Školení proběhlo pro pořadatele, vedoucí a zástupce pořadatelských skupin z Moravy, pro Čechy proběhne tuto sobotu, 25. března 2023 v Janovicích nad Úhlavou.

Školení bylo určeno pro vedoucí rychlostních zkoušek (RZ) a jejich zástupce, vedoucí bezpečnosti RZ a jejich zástupce, vedoucí pořadatelských skupin a jejich zástupce.

Program byl složen z praktické a teoretické části. Pořadatelské skupiny se zabývaly činností, úkoly a rozvojem koncepce v letošním roce a problematikou členství v Autoklubu ČR. Na závěr proběhla diskuze. Účast na školení je podmínkou pro zapsání činovníků do seznamu proškolených.