Přijďte se pobavit na motoristický ples barumky!

Plesová sezona se pomalu chýlí ke svému závěru. Velká společenská událost se chystá začátkem března v Baťově městě, neboť zde proběhne Motoristický ples Barum Czech Rally Zlín pod taktovkou pořadatelů zlínské rally. Premiérový ples barumky se uskuteční v sobotu 4. března 2023 od 19 hodin v Kongresovém centru ve Zlíně. Připravena je velká porce hudby k tanci a poslechu, bohatý doprovodný program včetně tomboly o řadu atraktivních cen.  Vstupenky na motoristický ples rychle mizí, proto neváhejte s jejich pořízením, na prodejních místech zbývá posledních pár lístků na sezení!

Zatímco dvaapadesátý ročník prestižní evropské soutěže se pojede v termínu 18. – 20. srpna, motoristický ples barumky se uskuteční již za necelé dva týdny. „Velmi nás potěšil zájem rallyové komunity o tuto společenskou událost, kde se budou moct potkat na společenské akci a sdílet společné zážitky. Na jednom místě se setkají v přátelské atmosféře partneři, soutěžní posádky, mechanici, zástupci týmů jezdci, fanoušci, zkrátka celá rally rodina. Navíc automobilová sezona začíná až na přelomu března a dubna, proto se mohou všichni pobavit ještě před ostrým startem,“ pověděl Jan Regner, ředitel Barum Czech Rally Zlín.

Již dříve jsme vás informovali, že k tanci a poslechu zahrají v hlavním sále hudební kapely Foxy Hunters a Avion Big Band. V restauraci Spirit proběhne nejen pro mladší generaci diskotéka v režii DJ Ondřeje Albrechta. Pro návštěvníky plesu je vedle velké porce zábavy připravena bohatá tombola od partnerů Barum Czech Rally Zlín, závodní trenažér, oblíbený fotokoutek a další překvapení. „Podařilo se nám rozšířit program o další vystoupení. V rámci předtančení se představí taneční skupina INARIS, absolventky tanečního oboru Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. V programu dále vystoupí taneční skupina Love2Dance, která předvede vystoupení v rytmu samby zpestřené světelnou show. Výherci v tombole si mohou vedle sto padesáti cen odnést i pět hlavních hodnotných cen. Jedná se například o dárkový poukaz v hodnotě deseti tisíc korun na koupi pneumatik, dále pobyt v Hotelu Alexandria Luhačovice pro dvě osoby nebo adrenalinový zážitek v podobě svezení v závodním voze,“ uvedla Žaneta Pěrková z marketingového úseku Barum Czech Rally Zlín.

V rámci doprovodného programu si mohou hosté zajezdit s modely od RC Samohýl Škoda Teamu. Na prostranství před Kongresovým centrem bude vystavena maketa vozu Škoda Fabia RS Rally2 a dále vůz BMW M3 z dílen Vančík Motorsport s.r.o. Při vstupu na ples obdrží každý návštěvník welcome drink a při odchodu dárkovou tašku od významného partnera Škoda Auto, a. s. Motoristický ples budou moderovat Hana Srncová a Ondřej Albrecht.

Zásluhou partnerů barumky, kteří akci podpořili, je možné zakoupit vstupenky za cenu 490 korun na osobu.  Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím e-shopu na adrese www.visitrally.cz. Využít můžete i prodejní místa ve stálém sekretariátu barumky na ulici Hornomlýnská 3715 ve Zlíně nebo ve showroomu Slevíci na Dlouhé ulice ve Zlíně. Vstupenky můžete také darovat pro vaše nejbližší, přátele a kamarády.  Kongresové centrum bude otevřeno od 18 hodin, přičemž vstup do hlavního sálu bude umožněn o třicet minut později. K dispozici je posledních pár desítek volných míst s rezervací u stolu, kdy před konáním plesu bude možné také zakoupit lístky na stání přímo v Kongresovém centru za cenu 390 Kč. V případě dotazů kontaktujte pořadatele na e-mail: bartosova@czechrally.com

Další informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku sledovat také na sociálních sítích, oficiálních profilech Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Sdílet