Zimní soustředění mládeže: POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

S ohledem na to, že větší část z týmů nebude mít ještě poskládání závodní vozy došlo ke změně termínu na 16.-19. 3. 2023!
Klub mládeže plánuje uspořádání Zimní soustředění mládeže autokrosu ve Španělsku na trati Mistrovství Evropy v Molleruse v termínu 16.-19. 3. 2023.
Žádáme zájemce o účast na tomto soustředění aby se do 5. 2. 2023 ozvali na email: vymazal@autoklub.cz s vyplněným formulářem níže.
Klub mládeže plánuje přesun závodních jednotně pomocí spedice (není podmínkou) a současně společný let z Prahy do Barcelony a ubytování.
Formulář
Jméno, příjmení rodiče:

Jméno, příjmení jezdce:

Divize:

Tel:

Mám zájem o společnou dopravu (závodní vozy spedicí, osoby letecky + ubytování), zakroužkujte Váš výběr:

ANO   x   NE

Předpokládaná cena za jezdce je 5.000,- Kč (bez nákladů za dopravu a ubytování), konečná cena bude stanovena podle počtu zájemců.
Na závodišti bude možné pobývat ve vlastních obytných vozech s připojením na elektřinu a vodu v rámci paddocku.