Pozvánka na vyhlášení sezóny silničních závodů motocyklů 2022

Komise silničních závodních motocyklů a Sekretariát motocyklového sportu Autoklubu České republiky si dovoluje srdečně pozvat jezdce a týmy na slavnostní vyhlášení všech disciplín silničních závodních motocyklů v sezóně 2022.

Slavnostní večer proběhne v pátek 25. listopadu 2022 od 17:00 hodin ve Smetanově sálu klubového domu Autoklubu České republiky v Praze na adrese Opletalova 1337/29.  Na programu bude vyhlášení MMČR Miniracing, PČR na přírodních okruzích, MMČR na přírodních okruzích, MMČR na závodních okruzích, raut a volná zábava.

V šampionátech u MMČR na závodních okruzích, PČR a MMČR na přírodních okruzích budeme vyhlašovat první tři jezdce z každé kategorie. Detaily k vyhlašovaným třídám jsou a webu šampionátu Miniracing Czech Republic zde.