Přijďte na parádní plochou dráhu v Praze!

Třiapadesátý ročník Memoriálu Luboše Tomíčka, který se i letos tradičně uskuteční na plochodrážním stadionu Markéta, a to v pondělí 26. září 2022 od 19 hodin je nejstarším mezinárodním motocyklovým podnikem v Praze a má za sebou již dvaapadesát úspěšných ročníků.

Není snad žádného české plochodrážního fanouška, který by neznal tradiční Memoriál Luboše Tomíčka. Luboše Tomíčka, velmi kvalitního československého jezdce, který měl rozjetou dobrou kariéru, v roce 1968 potkala velká tragédie. Při Zlaté přilbě v Pardubicích upadl z první pozice a vyhnout se mu nestačil poslední závodník finálové jízdy. Na následky těžkého zranění zemřel dne 20. října 1968. Od následujícího roku 1969 se na Markétě pořádá Memoriál k uctění památky zesnulého Luboše.

Každoročně se závodu účastní česká plochodrážní špička i zahraniční talentovaní junioři, ale také velké hvězdy. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. Vybrat si můžete z hlavní tribuny nebo ostatních sektorů, které jsou nečíslované a můžete si tak vybrat vhodné místo, které Vám pomůže k příjemnému prožití závodu. Děti do 15 let mají vstup do ostatních sektorů zdarma.

Akce je vhodná pro všechny, kteří mají rádi burácející zvuk motorů, adrenalin a prima zábavu!

Pro více informací sledujte web www.speedway-prague.cz

Předprodej vstupenek https://www.ticketportal.cz/event/53-Memorial-Lubose-Tomicka

 

Sdílet