Přihlášky na 3STÄDTE se sníženým vkladem

Posledním podnikem SONAX Mistrovství České republiky 2022 bude ve dnech 14.-15. října 58. ADAC KNAUS TABBERT 3 STÄDTE RALLYE, která se odehraje nejen na německých rychlostních zkouškách, ale také u nás v České republice. Posádky, které chtějí zaplatit snížený vklad, musí podat přihlášku do středy 21. září.

Tradiční závod odstartuje v pátek 14. října a soutěžní dvojice čeká šest úseků v okolí Šumavských Hoštic, Vlachovo Březí a Putkova, které si jezdci i fanoušci dobře vybavují z historie Rallye Šumava. Právě na těchto rychlostních zkouškách se šumavský závod často rozhodoval až do roku 2012. Po deseti letech se tak na tyto krásné tratě vrací soutěžní vozy a fanoušci zde budou moci navštívit několik diváckých míst. Nebude chybět ani vzdálený servisu ve Vimperku po vzoru mistroství světa.

V sobotu se závodní vozy vydají na osm rychlostních zkoušek, které se již nachází na německém území. Servisní zónu mohou fanoušci navštívit v nedalekém Waldkirchenu. Celkově má závod čtrnáct rychlostních zkoušek s délkou téměř 170 ostrých kilometrů. Přihlásit se lze pomocí elektronického přihlašovacího systému pořadatele, který najdete na odkazu níže a je v českém jazyce. V současné době je přihlášeno 65 startujících, přestože uzávěrka přihlášek je až 28. září. Očekává se tak velmi zajímavé startovní pole.

Kdo by chtěl využít možnosti přihlásit se a uplatnit snížený vklad, musí přihlášku poslat a zaplatit nejpozději ve středu 21. září. V případě problémů s přihláškou kontaktujte prosím Autoklub České republiky, naše linka 606 708 110 i e-mailová adresa prihlaska@autoklub.cz je k dispozici stejně jako u českých soutěží.

Zvláštní ustanovení v češtině najdete zde.

Elektronickou přihlášku najdete zde.

Aktuální seznam přihlášených najdete zde.

 

Sdílet