Třetí podnik Adrenalin-oil MMČR a PČR endurosprint v Brodeslavech

O víkendu 13.-.14.8.2022 se konal třetí podnik v pořadí celého seriálu Adrenalin-oil Mezinárodního mistrovství ČR a Přeboru ČR ENDUROSPRINT v Brodeslavech.  V pátek již tradičně proběhlo procházení testů, které se nacházely nedaleko depa, technická a administrativní přejímka. V sobotu od 7:30 předávali jezdci MMČR motocykly do uzavřeného parkoviště a v 8:00 proběhla rozprava. V 8:30 se první závodníci MMČR postavili na start a pustili se do úvodního kola, na které měli 28 minut. Museli absolvovat celkem 7 kol. První do cíle dojeli před 12.00 hodinou. Přesně v poledne přišel na řadu velmi oblíbený přípravný podnik dětí a ve 12:30 startoval Přebor ČR, který už měl na kolo 40 minut, také z důvodu velké účasti jezdců, kol se jelo 6. Jediné co jezdce potrápilo, byl prach a horko. Jinak byla trať pod vedením zkušeného pořadatele KP ENDURO KLUB v AČR skvěle připravena. Kolo obsahovalo krátký přejezd na endurotest, následně delší přejezd na cross test a do cíle. Stejně tak bylo zajištěno perfektní zázemí a výborný catering.

Nejrychlejší jezdci absolutně – Kryštof Kouble, Matěj Škuta, Zdeněk Pitel

Nejrychlejší junior absolutně – Matěj Škuta, Zdeněk Pitel a Jaroslav Kalný

V jednotlivých kategoriích:

MMČR E1 – Zdeněk Pitel, Ondřej Havrda, Yanik Spachmuller

MMČR E2 – Kryštof Kouble, Matěj Škuta, Jakub Hroneš

MMČR E3 – Jaroslav Kalný, Robert Friedrich, Eduard Vyšanský

V Brodeslavech se také konala historicky první soutěž v pomalé jízdě „Slow Ride Constest 2022,“ a to v sobotu ve 20h.