Jan Ulman září v Itálii

Čtrnáctiletý juniorský reprezentant v supermotu a člen ACCR Czech Talent Teamu sbírá úspěchy na italské půdě. Ve své kategorii Young 250 ovládl skupinu mezinárodního italského šampionátu a dokázal potrápit i starší jezdce na „čtyřistapadesátkách.“

„Závod se jel na překrásné dráze v Ortoně, která se mi moc líbila. Společně s kategorií Young se jela i kategorie S3, kde mají všichni jezdci 450 ccm. Bodovaný jsem byl pouze v kategorii Young, kterou jsem vyhrál. Celkově ze všech závodníků z kategorie S3 a Young jsem byl při prvním závodě čtvrtý a ve druhém třetí, takže pokud bych byl přihlášený i ve vyšší kategorii, byl bych na podiu. Osobně z toho mám strašnou radost, protože všechno probíhalo tak, jak mělo díky mému týmu. Vždycky se o mě na závodech staral taťka s mamkou, ale teď mám okolo sebe na víkend kolektiv lidí, kteří se o mě starají,“ vzkázal nadějný závodník.