Proběhlo vyhlášení rally a slalom 2020, 2021

V pátek 1. dubna proběhlo v klubovém domě Autoklubu České republiky v Praze odložené vyhlášení sezón 2020, 2021 disciplín slalom a rally soudobých i historických vozidel. Večerem v zaplněném Smetanově sálu prováděl bývalý spolujezdec a známý moderátor Dalibor Gondík. Zájem závodníků o vyhlášení byl velký a téměř všechny poháry byly rozdány.

Mezi předávajícími nechyběli zástupci Komise rally, činovníci a prezident Autoklubu České republiky Jan Šťovíček. Ten předal ocenění Zlatá spona posádce Vojtěch Štajf – Vladimír Zelinka, kterým byla propůjčena za titul ve skupině 2 loňského mistrovství Evropy historických vozidel v rally. Nejvíce pohárů si v rámci slavnostního večera odnesly posádky vyhlašované nejen v rámci svých tříd, ale také absolutního pořadí. Na slavnostní vyhlašování navazoval raut a možnost posezení v klubovém domě, kterého někteří ocenění využili až do pozdních nočních hodin.

Fotografie od Radka Lavičky z vyhlášení najdete v galerii níže.