Sezóna FIM Mini GP Alpe Adria 2022 je za dveřmi

Vstupní brána na velké okruhy je před branami své další sezóny. V letošní sezóně čeká juniorské naděje z celé Evropy pět závodních podniků, na kterých nebudou chybět ani čeští zástupci. Na jezdce čeká závod v kartaréně v Chebu, pokračovat budou u východních sousedů na Slovakia Ringu a ve Vransku. Čtvrtým dějištěm bude Brizidokart Gokart Stadium v Maďarsku a posledním závodem bude chorvatský Novi Marof/Pula.

Už nyní můžete zasílat přihlášky do závodů, které musí být vyplněné velkým písmem, nezapomeňte doložit kopii osobních dokladů jezdců i doprovodů a potvrzení o provedení platby. Přihlášku ke stažení najdete zde. Vyplněnou přihlášku poté prosím odešlete na níže uvedené mailové adresy:

Informace o pneumatikách, podmínkách umístění reklamních log a dalších náležitostí najdete ve vnitřních řádech FIM Mini GP. Stejně tak i podmínky účasti jsou níže ke stažení zde.

Upozorňujeme všechny zájemce o účast v tomto seriálu, že přihlášky musí být odeslány do 30. května 2022.

V případě dotazů můžete také kontaktovat předsedu Komise SZM Autoklubu ČR Matěje Smrže na mailové adrese matej.smrz@autoklub.cz.