Vyhlášení ZAV a rally 2020, 2021

Rozvolňující se protipandemická opatření dávají po dlouhé době šanci uspořádat akci s větším množstvím osob ve vnitřních prostorech. Tento stav konečně umožňuje realizovat odložená slavnostní vyhlášení vítězů disciplín rally a závody do vrchu za sezóny 2020 i 2021.

Vyhlášení obou ročníků pro disciplínu závody do vrchu proběhne 5. března v klubovém domě Autoklubu České republiky v Opletalově ulici v Praze od 18:00 hodin. V početně náročnější automobilové rally dojde k předání trofejí v pátek 1. dubna od 18:00. Také u rally proběhne vyhlášení v klubovém domě a vyhlašovat se budou obě sezóny.

Všichni ocenění dostanou v nejbližších dnech pozvánku na svůj e-mail, který zadali jako kontaktní u své licence. Pozvánku bude nutné potvrdit.