Silniční asistence zdarma pro členy Autoklubu ČR

Autoklub České republiky ve spolupráci s Global Assistance zavedl od minulého roku novou službu pro své členy. Komplexní bezplatná asistence pro motoristy pokrývá celé území České republiky.  

„Asistenční službou pro motoristy jsme završili rozvoj benefitního systému pro členy Autoklubu ČR. Zajišťuje ji lídr asistenčních služeb u nás, společnost Global Assistance. Pro členy Autoklubu ČR je k dispozici zvláštní telefonní linka určená pouze pro ně, rozsah služeb je na opravdu vysoké úrovni. Zdůrazňuji, že cena členství v Autoklubu ČR se nemění, příspěvek pro individuálního člena stále činí pouze 100 korun ročně,“ vysvětlil Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR.

Asistence zdarma pro členy Autoklubu ČR pokrývá zásahy služby v případě poruchy, nehody, odcizení vozidla, chyby řidiče, vandalismu, působení živlu a uvíznutí. Zahrnuje odtah vozidla do 200 km z místa, vyproštění nepojízdného vozidla (bez limitu), vyproštění uvízlého vozidla (bez limitu), úschovu vozidla (až 4 dny), ubytování posádky na jednu noc. Ve srovnání s nabídkou na trhu je zejména odtah vozidla zdarma až do dvousetkilometrové vzdálenosti výjimečný. Nejrenomovanější poskytovatel silničních služeb v Evropě, německý ADAC, až v rámci prémiového členství nabízí odtah do 100 km, v ostatních tarifech pouze do nejbližšího servisu.

Asistence pro členy Autoklubu ČR platí na území České republiky pro vozidla do 3,5 tuny a motocykly.

Telefonní linka operátora Asistence pro členy Autoklubu České republiky je 222 898 100.

Při komunikaci s operátorem je nutno uvést kód členské karty Autoklubu ČR.

Vyřídit si členství v Autoklubu ČR je snadné online na stránce https://clenstvi.autoklub.cz/. Tady najdete také další benefity pro členy, mezi oblíbené patří zejména sleva 1 Kč na litr paliva u čerpacích stanic MOL, 30% sleva na autokosmetiku SONAX, třetinová sleva na povinné ručení a havarijní pojištění u Pojišťovny VZP a 25% sleva na autokamery TrueCam.

Sdílet