Vyhlášení přírodních okruhů za rok 2021

V sobotu 5. února 2022 proběhlo v prostorách Musea Czech Road Racing Hořice odložené vyhlášení Mistrů a Přeborníků ČR v závodech silničních motocyklů na přírodních okruzích za rok 2021. Během  slavnostní akce se uskutečnilo také ocenění jubilantů v sezoně 2021 se vztahem k legendárním závodům v Hořicích v čele s panem Václavem Rathouským a Liborem Kamenickým a dalšími.

Odpoledne uvedl Joska Kubíček, člen Komise SZM a komentátor televizní stanice Eurosport, spolu s místostarostou města Hořice, panem Martinem Pourem. Celá akce se podařila a i vzhledem k nelehké době na pořádání společných setkání se jí zúčastnila většina oceněných i ze zahraničí. Velké poděkování patří kolektivu Musea Hořice, výboru AMK Hořice a také Autoklubu ČR za pomoc při uspořádání celého odpoledne. „Ještě jednou moc gratuluji všem oceněným a všichni se těšíme na sezonu 2022, která, jak věřím, bude skvělá a již bez složitých pandemických omezení,“ uvedl Matěj Smrý, předseda Komise SZM.