Podpora kandidatury Mohammeda Ben Sulayema ​​do voleb FIA

Autoklub České republiky podporuje kandidaturu týmu Mohammeda Ben Sulayema do voleb Mezinárodní automobilové federace FIA v letošním roce. Pod heslem FIA For Members přichází s programem rozvoje motoristického sportu, posílení rozmanitosti a začlenění regionů a federací, proměny FIA v předního tvůrce názorů na udržitelnou mobilitu. Program FIA For Members představil Mohammed Ben Sulayem prezidentovi Autoklubu České republiky Janu Šťovíčkovi při návštěvě naší země při příležitosti konání Barum Czech Rally Zlín. Pozvání na legendární podnik motoristického sportu přijali i vedoucí představitelé partnerských evropských federací.

„Diskutovali jsme společně plány jeho týmu ohledně rozvoje FIA v příštích letech. Kandidaturu Mohammeda Ben Sulayema plně podporujeme,“ uvedl Jan Šťovíček.

„Návštěva České republiky a setkání s přáteli bylo velmi milé a zároveň přínosné. Velmi si vážím podpory a děkuji za ni,“ řekl Mohammed Ben Sulayem.