Pozvánka na Výroční Konferenci Komise Off-Road Autoklubu ČR

V úterý 26. října od 16:00 hodin proběhne v klubovém domě Autoklubu České republiky Výroční konference Komise Off-Road AČR. Jedná se o příležitost pro odbornou diskusi na úrovni zástupců Autoklubu ČR, členů Komise, pořadatelů, jezdců, soutěžících případně jiných zájemců z řad odborníků dané disciplíny. Program a podmínky účasti najdete níže.

Datum konání: 26.10.2021 / úterý / 16h00
Místo konání: Autoklub ČR, Opletalova 29, 11000 Praha 1

Program:
1. Procedurální záležitosti
2. Zhodnocení činnosti Komise za uplynulé období
3. Zhodnocení sezony Autocross / Rallycross
4. Úkoly a cíle Komise na další období
5. Diskuse
6. Různé

Výroční konference Komise se řídí Organizačním a jednacím řádem Autoklubu ČR, které schválilo
Prezídium Autoklubu ČR dne 3. 6. 2020 a je zveřejněn na portálu Autoklubu ČR „www.autoklub.cz“.
Všichni zájemci o účast na Výroční Konferenci Komise Off-Road AČR musí zaslat s požadavkem účasti
info (jméno, příjmení, funkce pro danou disciplínu) pro potřebu registrace účastníků a to nejpozději
do 24.10.2021 do 24h na email: tejchman@autoklub.cz