Pačejovští pořadatelé připravili „Rally Fans“ balíčky

42. INVELT rally Pačejov již klepe na dveře. Diváci se mohou těšit na 14 rychlostních zkoušek a 12 diváckých míst. Sobotní etapa se pojede v divácky vděčném formátu se dvěma servisními zastávkami, kdy bude možné shlédnout tři kompletní rychlostní zkoušky. V každém diváckém místě bude zajištěno občerstvení. Diváky tradičně do atraktivních míst navedou ukazatele. To vše opět zdarma. Ano, ani v letošním roce se na pačejovské rally neplatí vstupné a každý divák může soutěž sledovat zdarma.

Pro diváky, kteří si chtějí z rally udělat pohodový výlet, a sledovat tak rally bez stresu a spěchu, připravili pořadatelé z AMK Pačejov „Rally Fans“ balíčky.  Tento balíček je možné objednávat do uzávěrky přihlášek soutěžících (neděle 19. září) na oficiální stránce pořadatele. Cena balíčku je 2500,- Kč. Balíček obsahuje označení pro dvě osoby a jedno vozidlo. Pro majitele balíčku je připraveno vyhrazené parkování a vyhrazený příjezd do těsné blízkosti první RZ a sledování vyhlášeného diváckého místa z kryté tribuny kamionu. Parkoviště i tribuna jsou zřízeny na oba průjezdy. Dále bude držitelům balíčku „Rally Fans“ umožněn vjezd a parkování na vyhrazeném parkovišti v obci Kramolín, kam bude divákům vjezd zakázán z důvodu konání motocyklových závodů. Další vyhrazený příjezd a krytá tribuna na kamionu bude připravena po oba průjezdy rychlostní zkouškou v Nehodívě, kde posádky absolvují atraktivní okruh. V nedělní etapě bude zřízen speciální příjezd s parkovištěm na čečelovické rychlostní zkoušce s možností sledování atraktivního přehledného rychlého úseku z kryté tribuny kamionu. Také v servisním areálu na letišti u obce Pole bude pro „Rally Fans“ připraveno vyhrazené parkoviště v těsné blízkosti a možnost občerstvení zdarma v místním párty stanu. Součástí balíčku bude také oficiální program rally, plakát, samolepka a 2x kšiltovka INVELT Rally Pačejov.

Kdo si chce rally užít v pohodlí nebo chce dát někomu originální dárek v podobě „Rally Fans“ balíčku, má čas na objednávku pouze do neděle 19. září.

Sdílet