Přihlaste se do MXGP Academy v Lokti

Při závodech MXGP v Lokti bude i letos součástí akce MXGP Academy pro talentované jezdce na motocyklech třídy do 65 ccm a 85 ccm. Akce je určena pro 7 jezdců na motocyklu do 65 ccm a 8 jezdců na silnějších „pětaosmdesátkách“.

Věříme, že účast na této speciální akci je pro všechny jezdce radostí a poctou a proto budeme při akceptaci přihlášek přihlížet k aktuálnímu pořadí v seriálu MMČR junior. V případě, že se některý z jezdců nebude moci akce zúčastnit, budeme schvalovat přihlášky pro ostatní závodníky dle jejich aktuálního umístění v MMČR junior.

Každý z účastníků (jezdci i jejich doprovod) má povinnost prokázat se před vjezdem do areálu negativním výsledkem PCR Testu, který nesmí být starší více než 7 dní!

MX GP Academy proběhne v pátek 23. července v odpoledních hodinách, přesný čas bude upřesněn. Účastnící se jezdci budou mít příležitost ukázat své jezdecké umění před mnoha továrními týmy a jejich doprovodem účastnícím se pravidelně MXGP a zároveň jsou pro každého jezdce připraveny 3 volné vstupenky na víkendové závody MXGP.

Přihlášku naleznete ke stažení zde.

Přihlášky zasílejte do 18.7. 2021 na mail: vizinger@seznam.cz a v kopii na vankova@autoklub.cz

Sdílet