Registrace do FIM MiniGP Alpe Adria Series jsou otevřené

Nový čtyřdílný světový šampionát FIM MiniGP Alpe Adria Series pro jezdce ve věku 10–14 let startuje již 24.-25. července na okruhu Slovakia Ring. Řada jezdců je již registrována, pro ostatní je stále šance se přihlásit. Pro české jezdce může být jistě lákavá skutečnost, že třetí podnik seriálu se dvěma závody se koná v polovině srpna u nás v Chebu.

Registrace do seriálu není složitá. Kliknutím na odkaz na konci tohoto článku si zájemci stáhnou přihlášku, kterou je potřeba vyplnit. Vyplněnou a podepsanou přihlášku je nutné zaslat na info@alpeadriamotorcycleunion.com společně s potvrzením o platbě startovného a kopií průkazu totožnosti zákonného zástupce jezdce.

Přihlášku stáhnete zde.

Kalendář FIM MiniGP Alpe Adria Series zde.

Kontaktní osobou v případě problémů s přihláškou nebo jakýchkoliv dalších dotazů je předseda Komise SZM pan Matěj Smrž, kterého můžete kontaktovat na e-mailové adrese matej.smrz@autoklub.cz.