Gonzalez z Accolade Smrz Racing v Aragonu devatenáctý

Tým Accolade Smrz Racing se těšil z pozitivního výsledku v ranním Superpole kategorie World Supersport 300, ve kterém si Victor Rodriguez zajistil 10. pozici na startovním roštu do prvního závodu sezóny ve španělském Aragonu, pouze 0,6 sekundy za polemanem, kterým byl T. Kawakami. José Luis Perez Gonzalez se kvalifikoval 22., se ztrátou 1,6 vteřiny. První závod odstartoval ve 12:45 s 44 jezdci na startovním roštu. Victor Rodriguez bohužel odstoupil po pádu v úvodní části závodu, když bojoval o přední pozice ve velké skupině. Přestože byl závod předčasně ukončen červenou vlajkou, José Luis Perez Gonzalez závod dokončil na 19. pozici, po velkém souboji s několika soupeři.

#19 Victor Rodriguez Nuñez

„Dnes jsem byl moc spokojený s výsledkem v kvalifikaci. Podařilo se nám postupně zlepšit čas a několik dalších věcí. V závodě jsem měl malý problém, a možná jsem chtěl příliš moc příliš brzy. Uvidíme, jestli se nám podaří něco vymyslet na zítra abychom byli schopni se udržet s čelní skupinou.”

#73 José Luis Perez Gonzalez

„Superpole se nám nepovedlo podle plánů, ale závod je důležitější. Dneska to bohužel nevyšlo tak, jak bych si přál, ale zítra máme druhou šanci. Doufám, že informace, které jsme dnes získali v závodě nám pomůžou k lepšímu výsledku. ”

Jakub Smrž (manažer týmu)

„Kvalifikace se povedla oběma jezdcům, Victor byl 10. a José Luis 22., přestože se mu nepovedlo ani jedno rychlé kolo. Victor neměl ideální start a ve snaze dostat se dopředu ho potkal pád, který bohužel předčasně ukončil jeho závod. Nicméně i za tu krátkou chvíli dokázal ukázat, že má na to bojovat s předními jezdci. Úvod závodu nebyl ideální ani v případě José Luise, sice to později dohnal, ale už to na body nestačilo. Přestože první závod neproběhl přesně podle našich představ, kluci odvedli skvělou práci. Zítra máme druhou šanci a věříme, že to bude lepší.“

Sdílet