Tréninkový camp na Slovakiaringu pro Miniracing

Autoklub České republiky ve spolupráci se SMF zve všechny jezdce MMČR Miniracing na tréninkový camp, který se uskuteční nadcházející víkend na kartingové dráze na SlovakiaRingu.

Během minulého víkendu proběhlo na SlovakiaRingu předsezónní testování pro „velké motorky,“ ale Autoklub České republiky a Slovenská motocyklová federace myslí i na ty nejmenší závodníky. Pro jezdce kategorie Miniracing si připravili tréninkový camp na kartingové dráze také na okruhu Slovakiaring. V nabídce je třídenní zvýhodněné testování pro držitele závodních licencí AČR a SMF.

„Děkuji SMF za možnost ježdění pro nejmenší! U nás to v tuto chvíli možné není, ale díky skvělé spolupráci s Milošem Balážem a Richardem Karnokem, ze SMF, můžeme využít ježdění na Slovensku. Věřím tomu, že to většina jezdců z Miniracing Czech Republic využije. Stejně, jako u testování na velkém okruhu, naše jezdce finančně podpoříme a poslední den ježdění uhradíme z komise SZM,“ okomentoval předseda Komise SZM Matěj Smrž spolupráci se slovenskými kolegy.

Všichni účastníci a doprovody jsou povinni dodržovat všechna bezpečnostní opatření a nařízení, tzn. povinnost nosit ochranné prostředky dýchacích cest, dezinfekce atd. Pro vstup jezdců a členů doprovodu je nutné mít negativní test ne starší 12 hodin, který poté platí během celého víkendu. Mládež do 15 let test mít nemusí.

Pro účast na campu je nutné vyplnit formulář (po kliknutí na tento odkaz). Po registraci přes on-line formulář obdržíte na e-mail potvrzení opravňující k účasti na tréninkovém campu.

Termín a časový harmonogram:

• pátek 23. 4. 2021
    • 9:00 – 13:00 – tréninky
    • 13:00 – 14:00 – přestávka
    • 14:00 – 18:00 – tréninky
    • Cena: 45 €/celý den, 25 €/půlden
  • sobota 24. 4. 2021
    • 9:00 – 13:00 – tréninky (cena: 25 €)
    • 14:00 – 18:00 – individuální sportovní soutěže (např. běh, skákání v pytli, přetahování lanem, jízda zručnosti apod.)
    • 18:30 – vyhlášení závodní sezóny M SR a SP mládeže za rok 2020
  • 4. 2021
    • 9:00 – 13:00 – tréninky
    • 13:00 – 14:00 – přestávka