David Fabián letos celkově šestý v GP 125

Člen ACCR Czech Talent Teamu a český reprezentant v trialu David Fabián se o uplynulém víkendu účastnil posledních dvou závodů Mistrovství světa v trialu v Itálii. Zde se čtrnáctiletý jezdec na svém motocyklu Beta Factory 125 postavil na start proti 21 jezdcům ve sví kategorii TRIAL GP 125 a lépe se mu podařil první závodní den, kde obsadil osmou příčku. O den později si připsal deváté místo. V konečném pořadí MS TRIAL GP 125 tak Fabián vybojoval ve své první sezóně vynikající 6.místo celkově. Již v průběhu sezóny si připsal prvenství v podobě prvního Čecha na pódiu mistrovství světa, zároveň byl také nejmladším nováčkem na pódiu při závodě mistrovství světa v trialu. Mezi absolutní světovou špičku tak David vyrazil velmi dobře a bude zajímavé sledovat, jak se mu bude dařit v dalších letech.