Memoriál Jiřího Bergra – MČR v ručním ovládání automobilů

Asociace zdravotně postižených motoristů AČR pořádá poslední srpnový víkend 34. ročník Mistrovství ČR v ručním ovládaní automobilů, které od loňského roku nese název Memoriál Jiřího Bergra.

Stejně jako vloni soutěž začíná v pátek ráno na autodromu v Sosnové, navečer se posádky přesunou do Liberce, odkud následující den startuje orientační jízda. Večer je pak vyhlášení vítězů a společné posezení. „V neděli ráno se vydáme ke svým domovům obohaceni o krásné zážitky, medailí za dokončený závod a možná i nějaký ten pohár za vítězství,“ láká k účasti Gabriela Knapová, místopředsedkyně Asociace zdravotně postižených motoristů AČR.

Přihláška na Memoriál Jiřího Bergra je ke stažení ZDE. Vyplněnou ji prosím zasílejte během příštích dnů na e-mail: memorial-jiriho-bergra@seznam.cz

V případě dotazů kontaktujte organizátory e-mailem nebo telefonicky na 724 707 754.

Program závodu 28.-30. 8. 2020

1. den PÁ – Sosnová:

• hlavní závod – okruh
  • jízda zručnosti
  • krátký slalom

2. den SO:

• automobilová orientační soutěž
  • oběd
  • sprint
  • slavnostní vyhlášení vítězů předání cen, večeře, volná zábava (Liberec)