Dušan Kouřil se připravuje do Grobniku

Ve středu 24. června 2020 absolvoval tým v pořadí druhé tréninkové jízdy s mladým a talentovaným jezdcem Dušanem Kouřilem, který v letošní závodní sezoně startuje v rámci projektu ACCR Czech Talent Team pod hlavičkou Autoklubu České republiky s novým továrním vozem Hyundai I30N TCR. Test nového nastavení vozu probíhal dle představ, po dvou ostrých kolech vždy následoval příjezd do boxů. Zde probíhalo vyladění nastavení, konzultace a kontrola vozu. Poté se Hyundai vrátil znovu na trať.

Tato aktivní příprava mladého jezdce je účelová a to především z důvodu blížícího se závodu v rámci šampionátu ESET Cup. Ten startuje o víkendu 25. – 26. července 2020 v chorvatském Grobniku. Dušan Kouřil v něm bude samozřejmě startovat s testovaným vozem Hyundai I30N TCR.