Člen ACCR Czech Talent Teamu Dušan Kouřil testoval na okruhu

Ve čtvrtek 4. června 2020 započala pro tým Janík Motorsport dlouho plánovaná příprava jezdce Dušana Kouřila jr. a také nového speciálu Hyundai i30 N TCR v rámci projektu ACCR Czech Talent Team, organizovaného Autoklubem České republiky. S tímto projektem se pojí taktéž účast našeho týmu na okruhovém šampionátu cestovních vozů TCR Eastern Europe 2020. Testovací den na brněnském Autodromu byl využit jak k otestování této nové automobilové techniky, tak také k doladění všech jízdních a závodních detailů. V sedačce se primárně vystřídali Dušan Kouřil jr. společně Václavem Janíkem.

Opětovně se na okruhu objevilo i KTM X-BOW R, do něhož usedli Milan Haboň, Milan Bernát a Ondřej Pauček, kteří se v rámci projektu Janík Motorsport Clients intenzivními tréninky připravují do reálného světa okruhových závodů.