Motocyklové oblečení pro členy výhodněji!

Autoklub České republiky neustále rozvíjí svůj benefitní program pro spokojenost členské základny. Žhavou novinkou je spolupráce se společností Bolder, která se věnuje výrobě a prodeji motocyklového oblečení. Na e-shopu www.bolder.cz nyní mohou členové Autoklubu České republiky nakupovat s 20% slevou oblečení této značky. Hlavním ambasadorem značky je motokrosový šampion Martin Michek, přináší do značky své zkušenosti a know-how nabité za roky strávené v sedlech motocyklů, což výrobky posouvá na špičkovou úroveň.

Firma se pohybuje v segmentu motocyklového oblečení již více než 6 let a jejím cílem je u svých produktů najít optimální poměr zachování nejvyšší možné kvality výrobků, moderního pohodlného střihu a dostupné ceny. V dnešní době Bolder nabízí více než 6000 kusů oblečení a je schopen obléct opravdu každého motorkáře. Důkazem je již více než tisícovka spokojených zákazníků, kteří tady od vzniku společnosti nakupují.

Značka s příznačným jménem Bolder je výsledkem nasazení a obětavosti ve vývoji motocyklového oblečení a kožených doplňků v souladu s mezinárodními standardy kvality. Veškeré výrobky jsou vyráběny s maximální péčí a zručností v týmu vyškolených kvalifikovaných techniků a za přispění moderní technologie, avšak stále v duchu přísné kontroly řemeslného způsobu zpracování materiálů. Veškerá produkce pak prochází dlouhodobými zátěžovými testy na skutečných uživatelích a v různých klimatických podmínkách tak, aby se mohl díky vývoji každý zákazník cítit ve výrobcích Bolder komfortně a bezpečně při své oblíbené aktivitě. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem výrobního i prodejního snažení. Bolder nabízí produkty se zaručenou kvalitou, výtečnou cenou a garantovanou zárukou.

Podívejte se na nový členský benefit zde, kde najdete informace, jak využít exkluzivní klubovou slevu 20%. Nabídku e-shopu si můžete prohlédnout přímo na stránkách www.bolder.cz

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download intex firmware
Free Download WordPress Themes

Sdílet