Druhý seminář Spolujezdecké akademie Autoklubu ČR

Spolujezdecká akademie, která je určena jak začínajícím, ale i profesionálním spolujezdcům, stejně tak nadšencům o spolujezdecké řemeslo, pokračuje druhým seminářem. Proběhne v polovině prosince v Autoklubu ČR.

Úvodní seminář Spolujezdecké akademie, kterým nový projekt odstartoval, se konal první dubnovou neděli. Tehdy Pavel Dresler vynikajícím způsobem prezentoval v ucelené podobě průřez problematikou spojenou s prací spolujezdce.

„Počet účastníků prvního semináře nám udělal velikou radost, sešlo se nás čtyřicet. Další lidé přibývají, dnes máme základnu kolem šedesáti aktivních členů. Ti mezi sebou komunikují, předávají si informace a zkušenosti, čímž se vzájemně podporují ve svém růstu,“ odkrývá zákulisí projektu Jan Možný, sám bývalý spolujezdec.

Druhý seminář proběhne v neděli 15. prosince 2019 od 9:00 hodin v budově Autoklubu ČR, Opletalova 29, Praha.

Bude koncipován odlišně od prvního. Úvodní seminář ukázal, že existuje mnoho zájemců, ale s rozdílnými vstupními znalostmi. To vedlo k rozhodnutí změnit koncepci a uspořádat tzv. Nultou hodinu pro úplné začátečníky a nadšence, která bude předcházet hlavním tematickým celkům. Tato hodina bude vedena ve smyslu představení práce spolujezdce v jeho čistě obecné rovině a poskytne seznámení se základními atributy této profese. Po ní bude následovat celodenní program s rozdělením do čtyř celků s konkrétními tématy – lidská výkonnost a omezení, řády, časové kontroly, rozbor onboardů. Nebude chybět ani blok zdravovědy. Nováčci zůstávají po celý den, Nultou hodinou nic nekončí, právě naopak.

Nové zájemce o účast na semináři ve věku 17-30 let prosíme o registraci na uvedený e-mail nebo telefon, kde se dozví doplňující informace k celému dni.

Email: mozny@autoklub.cz

Telefon: +420 724 544 969

Sdílet