Nové karty pro členy Autoklubu ČR

V posledních měsících prošel bouřlivým rozvojem benefitní systém Autoklubu ČR. Současně se vzrůstajícími obchodními a mediálními aktivitami roste počet partnerů, kteří mají zájem nabízet členům Autoklubu ČR své služby a výrobky s exkluzivními slevami. Proto i po konzultacích s kluby došlo k rozhodnutí ukončit smlouvu s dosavadním poskytovatelem benefitů ALIVE. Tyto benefity nebyly členy Autoklubu ČR ve větší míře využívány, navíc dojde k úspoře finančních prostředků.

Autoklub ČR bude svůj vlastní benefitní systém i v příštím období rozvíjet. Slevy jsou šity přímo na míru motoristické veřejnosti, která tvoří drtivou většinu členské základny. Spolu s tím dochází ke změně podoby fyzické členské karty. Lícní strana se nemění. Na rubu bude grafika našeho mediálního partnera Český rozhlas a pořadu pro motoristy Zelená vlna.

Důležité upozornění! Do vánočních svátků obdrží majitel fyzické členské karty poštou novou kartu. Platnost benefitů ALIVE končí 31. 12. 2019.

free online course
download mobile firmware