Nové karty pro členy Autoklubu ČR

V posledních měsících prošel bouřlivým rozvojem benefitní systém Autoklubu ČR. Současně se vzrůstajícími obchodními a mediálními aktivitami roste počet partnerů, kteří mají zájem nabízet členům Autoklubu ČR své služby a výrobky s exkluzivními slevami. Proto i po konzultacích s kluby došlo k rozhodnutí ukončit smlouvu s dosavadním poskytovatelem benefitů ALIVE. Tyto benefity nebyly členy Autoklubu ČR ve větší míře využívány, navíc dojde k úspoře finančních prostředků.

Autoklub ČR bude svůj vlastní benefitní systém i v příštím období rozvíjet. Slevy jsou šity přímo na míru motoristické veřejnosti, která tvoří drtivou většinu členské základny. Spolu s tím dochází ke změně podoby fyzické členské karty. Lícní strana se nemění. Na rubu bude grafika našeho mediálního partnera Český rozhlas a pořadu pro motoristy Zelená vlna.

Důležité upozornění! Do vánočních svátků obdrží majitel fyzické členské karty poštou novou kartu. Platnost benefitů ALIVE končí 31. 12. 2019.