FILIP MAREŠ POJEDE NA RALLY HUNGARY S FABIÍ R5 EVO

Premiérový start s novou specifikací Škoda Fabia R5 Evo má před sebou posádka ACCR Czech Rally Teamu – Filip Mareš a Jan Hloušek. Se startovním číslem 4 odstartuje mladá dvojice do závěrečného podniku evropského šampionátu – Rally Hungary.

V domácím mistrovství skočil Filip Mareš na druhém místě absolutního pořadí a úspěšnou sezónu korunoval na „barumce“ ziskem titulu mistra Evropy v kategorii ERC1 Junior. To mu kromě všeobecného uznání přineslo i finanční odměnu pro další starty v mistrovství Evropy. „Letošní sezóna pro nás byla úspěšná, obzvláště titulu v ERC1 Junior si skutečně cením. Kromě vítězství nám tato trofej umožnila startovat na dalších dvou závodech ERC, přičemž prvním z nich je právě nadcházející Rally Hungary. Premiérově se také představíme s Fabií R5 Evo. S touto novou specifikací jsme se seznámili zatím jen krátce při úterním testu a další poznatky nám přinesou až maďarské rychlostní zkoušky. Kartami bude zřejmě míchat i počasí, takže nás nečeká nic jednoduchého,“ prozradil krátce před odjezdem do Maďarska Filip Mareš.

Rally Hungary odstartuje v pátek 8. listopadu 2019 dopoledním shakedownem a krátce před 19:00 hod, superspeciální diváckou zkouškou Rabócsiring. Pro celkem 102 přihlášených posádek připravili pořadatelé 211 kilometrů rychlostních zkoušek.

Sdílet