FILIP MAREŠ POJEDE NA RALLY HUNGARY S FABIÍ R5 EVO

Premiérový start s novou specifikací Škoda Fabia R5 Evo má před sebou posádka ACCR Czech Rally Teamu – Filip Mareš a Jan Hloušek. Se startovním číslem 4 odstartuje mladá dvojice do závěrečného podniku evropského šampionátu – Rally Hungary.

V domácím mistrovství skočil Filip Mareš na druhém místě absolutního pořadí a úspěšnou sezónu korunoval na „barumce“ ziskem titulu mistra Evropy v kategorii ERC1 Junior. To mu kromě všeobecného uznání přineslo i finanční odměnu pro další starty v mistrovství Evropy. „Letošní sezóna pro nás byla úspěšná, obzvláště titulu v ERC1 Junior si skutečně cením. Kromě vítězství nám tato trofej umožnila startovat na dalších dvou závodech ERC, přičemž prvním z nich je právě nadcházející Rally Hungary. Premiérově se také představíme s Fabií R5 Evo. S touto novou specifikací jsme se seznámili zatím jen krátce při úterním testu a další poznatky nám přinesou až maďarské rychlostní zkoušky. Kartami bude zřejmě míchat i počasí, takže nás nečeká nic jednoduchého,“ prozradil krátce před odjezdem do Maďarska Filip Mareš.

Rally Hungary odstartuje v pátek 8. listopadu 2019 dopoledním shakedownem a krátce před 19:00 hod, superspeciální diváckou zkouškou Rabócsiring. Pro celkem 102 přihlášených posádek připravili pořadatelé 211 kilometrů rychlostních zkoušek.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free download udemy course
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet