SEZÓNU AUTOKROSU UKONČILO SETKÁNÍ MISTRŮ

Tradiční tečkou za autokrosovou sezónou je Setkání mistrů – Memoriál Pavla Urbana v Humpolci. Letošní ročník, který se jel o tomto víkendu, provázelo chladné a deštivé počasí. Diváci, pořadatelé a především jezdci se tak museli vyrovnat s náročnými podmínkami a spoustou bláta.

Setkání mistrů je pořádáno jako volný podnik, a proto je mezi jezdci i fanoušky velmi oblíbený. O konečném pořadí domácího šampionátu je už rozhodnuto, taktika jde tedy stranou. Každý chce zvítězit a hlavně si závody užít.

V JuniorBuggy exceloval Kuba Novotný a dokázal, že mu titul Mistra ČR patří právem. Druhý dojel Josef Švorc a třetí Filip Duřt.

V divizi TouringAutocross zvítězil Tomáš Jánoš, před Marcelem Dleskem a Janem Brožkem.

Kdo by jako vítěze „šestnáctistovek“ tipoval Petra Nikodéma, tentokrát by se netrefil. Nejvýše se na stupně vítězů v divizi Buggy1600 postavil Petr Turek, stříbrný skončil Jiří Rezek a bronz vybojoval Dušan Králík.

V nejsilnější divizi Superbuggy stálo v první řadě finálové jízdy trio Kubíček, Antony a Stloukal. Kubíček startoval zprava, uprostřed byl Antony a zvenku to zkusil Stloukal. Ten byl ale v první zatáčce delší a svůj speciál v hlubokém bahně doslova utopil a nepomohl mu ani brutální výkon jeho speciálu. Podle očekávání zvítězil Jakub Kubíček, druhé místo obsadil Zdeněk Antony a třetí dojel David Horák.

Humpolecké Setkání Mistrů využilo několik jezdců k představení nové techniky na příští sezónu a už teď je jasné, že se i v roce 2020 máme na co těšit.

Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
download huawei firmware
Download WordPress Themes Free

Sdílet