JAN ULMAN MISTREM EVROPY A ČR V SUPERMOTU!

Jedenáctiletý Honza Ulman posílil nedávno ACCR Czech Talent Team a svoje angažmá v mladém týmu talentů okořenil o víkendu parádním úspěchem. Poprvé vybojoval titul Mistra ČR v disciplíně Supermoto v objemové třídě 85ccm a obhájil titul Mistra Evropy ve stejné kubatuře.

Honza je na motorce jako doma a zhlédl se v Supermotu, které spojuje prvky několika motocyklových disciplín. Hned při své loňské premiéře v Mistrovství Evropy se mu podařilo vybojovat titul a netajil se tím, že by ho chtěl v letošní sezóně obhájit. A opřel se do toho s nesmírným zápalem. Se svým speciálem TM vyhrál vše co, se dalo a sesbíral rovných 200 bodů. Víc se jich v evropském šampionátu ani nerozdávalo. Honzovi sezóna vyšla úžasně, protože k obhajobě evropského titulu přidal ještě svůj první titul Mistra ČR Supermoto v objemové třídě 85ccm. A pověstnou třešničkou na dortu je skutečnost, že se mu to podařilo na jeho domácím závodě, v České republice a před domácím publikem.

Je to pro nás obrovský úspěch, obhajoba titulu je vždy velmi náročná, Honza ale nezaváhal a s přehledem obhájil své loňské vítězství. A k tomu se stal ještě i domácím šampiónem, takže letošní sezóna nám vyšla naprosto dokonale. Obrovský dík patří českému dealerovi TM Racing a celému týmu Moto Performance, máme velkou tovární podporu a skvělé zázemí, k tomu ještě pneumatiky od Michelinu, takže pro úspěch jsme udělali opravdu maximum,“ komentoval Honzův úspěch jeho trenér Pavel Kejmar.

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
download micromax firmware
Download Nulled WordPress Themes

Sdílet