MEMORIÁL LUBOŠE TOMÍČKA SE JEL UŽ PO JEDNAPADESÁTÉ

Na pražské Markétě se v neděli 8. září odjel už jednapadesátý ročník Memoriálu Luboše Tomíčka. Start závodu byl sice z důvodu probíhající rekonstrukce ohrožen, ale nakonec se vhodný termín přece jen našel a slavný závod mohl odstartovat.

Pořadatelé z Auto klubu Markéta připravili zajímavý doprovodný program. Největší aplaus sklidil Libor Podmol a jeho Podmol Bros SHOW. Krkolomné triky jezdců zvedaly diváky ze sedadel.

V samotných závodech byl nejlepším z našich Jan Kvěch na osmém místě, kterému nevyšly dvě první jízdy, a bodová ztráta už nešla dohnat. Dobře začal Ondřej Smetana, ale tomu se naopak nedařilo v závěru a skončil desátý. Mezi Kvěcha a Smetanu se vklínil Josef Franc, který do Prahy přiletěl z francouzského Morizes.

Nejlepším mužem 51. ročníku Memoriálu Luboše Tomíčka se stal Niels Kristian Iversen, kterému se sice nezdařila první jízda, ale pak už bral maximum bodů. Druhý skončil Linus Sundström a svým výkonem překvapil nejednoho fanouška na tribunách. Třetí pozici vybojoval Tero Aarnio. Finský závodník ukazoval celé odpoledne velkou dravost a nadšení do závodu.

Po ukončení závodu se brány stadionu pro plochou dráhu uzavřely a opět nastoupí stavební stroje. Těšíme se na další sezónu.

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download intex firmware
Premium WordPress Themes Download

Sdílet