Tragická nehoda v Ostravě

Autoklub ČR dělá maximum pro zvyšování bezpečnosti na závodních tratích a v oblasti vzdělávání funkcionářů a činovníků. Poznatky, zkušenosti a pravidla sdílí i s partnerskými organizacemi v zahraničí. Česká republika patří v oblasti zajišťování bezpečnosti jezdců a diváků mezi nejlepší. Motorsport však i přes všechna bezpečnostní opatření přináší rizika, která nelze zcela eliminovat. V neděli 30. června 2019 odpoledne došlo při závodě mezinárodního mistrovství ČR na přírodních okruzích v Ostravě-Radvanicích k tragické nehodě jezdce Martina Prouzy. I přes okamžitou lékařskou pomoc jezdec utrpěl zranění, která byla neslučitelná se životem. Tato nehoda nás zasáhla a vyjadřujeme upřímnou soustrast blízkým. Autoklub ČR zahájil prošetřování okolností tragické události.

free online course
download micromax firmware