Evropský šampionát Mini Road Racing letos v Assenu

V polovině srpna se na okruhu TT v Assenu odjede evropský šampionát Mini Road Racing, který bude vypsán pro spoustu tříd, ve kterých se můžou uplatnit i čeští závodníci. Právě teď je možné se na závody přihlásit.

Evropský šampionát Mini Road Racing 2019 letos zavítá do Nizozemí. O víkendu od 17. do 18. srpna 2019 zorganizuje Motorclub Assen en Omstreken závody evropského šampionátu na juniorské trati okruhu v Assenu, takže si můžou i ti nejmenší užít atmosféru tohoto legendárního okruhu.

Šampionát bude vypsán pro následující třídy:

• Junior A
  • Junior B
  • Junior C
  • Open A(<78)
  • Ohvale 110
  • Ohvale 160
  • Ohvale 190
  • Mini GP 50
  • NSF 100

Mezinárodní mistrovství České republiky – Miniracing je v letošní sezóně velice dobře obsazené, navíc jde o podobné třídy, takže by mohla být účast v závodech mistrovství Evropy pro některé jezdce zajímavá.

Registrace

Zaregistrovat se do tohoto šampionátu můžete již nyní a nejpozději je možné se přihlásit do 5. července 2019. Pro registraci je nutné poslat přihlášku a e-mail své závodní autoritě a všechny přihlášky budou odeslány organizátorovi.

Startovné

Startovné činí 180 € a má být odesláno na:

• Motorclub Assen e.o., Steendijk 235, 9404 AD Assen, The Netherlands
  • Bank info: Rebobank, Croeselaan 18, 3521 CB Utrecht
  • IBAN: NL87RABO0347218040
  • BIC: RABONL2U

Prosíme, pro přihlášení do závodů si stáhněte přihlášku na webu FIM Europe.

Pravidla

Sportovní pravidla a technická pravidla můžete stáhnout také na webové stránce FIM Europe.

Pro více informací kontaktujte Camiela van Berkesteijna z KNMV (vanberkesteijn@knmv.nl).