MAREŠ S HLOUŠKEM ŠESTÍ NA RALLY LIEPAJA

Extrémně rychlou šotolinovou Rally Liepaja zajela velmi dobře posádka ACCR Czech Rally Teamu ve složení Filip Mareš a Jan Hloušek. Oba členové juniorského týmu odjížděli do Lotyšska pouhé dva dny po zisku druhého místa na Rallye Český Krumlov. Mechanici během jednoho dne přestavěli Fabii R5 z asfaltového provedení na šotolinové a vyrazili do 1200 kilometrů vzdáleného přímořského města.

České barvy hájily na tomto podniku ještě další dvě posádky. S Fordem Fiestou R2T Erik Cais a Jindřiška Žáková a s Peugeotem 208 R2 Dominik Brož s Petrem Těšínským. Dominik skončil po havárii na sedmé erzetě, Erik o dvě zkoušky později.

Filip Mareš se po první etapě usadil na šesté pozici a vydržel tam společně s Janem Hlouškem až do cíle. Posádka ACCR Czech Rally Teamu zajela v početné konkurenci velmi slušný výsledek a loňské šotolinové testy se očividně vyplatily.

V náročné soutěži zvítězil teprve sedmnáctiletý Oliver Solberg, na kterého nestačil ani druhý Alexey Lukyanuk.

udemy paid course free download
download micromax firmware